Jdi na obsah Jdi na menu

Dolní Morava, lyžování a Wellness & Spa pobyt pro 2 v hotelu Prometheus

16. 12. 2013

Dolní Morava, lyžování, Wellness & Spa pobyt pro 2 v hotelu Prometheus

právě jsme se vrátili z letošního zahájení lyžařské sezóny 2013-2014 a rád se podělím o svoje zážitky.                                                                                   Na rozdíl od minulých let jsme se rozhodli, že první lyžování vyzkoušíme na některém z moravských středisek. A protože na Dolní Moravě jsem v loňském roce vyzkoušel lyžování jeden krásný, jarní den byla volba jasná. Rozhodla také  nabídka ubytování s wellnes a snídaněmi za výhodnou cenu v krásném  hotelu Prometheus přímo u sjezdovky.  Na stránkách střediska jsme získali informaci, že oficiální zahájení bude o víkendu 14-15.12.2013, ale středisko již bude otevřeno v pátek 13 hod. Naštěstí nejme pověrčiví a tak ráno v 6 hodin vyrážíme . Na horách nás vítá nádherné slunečné počasí a i díky teplotě - 5C je lyžování v pátek super.

Dolní Morava

Výhodou je i celodenní cena permanentky ve výši 199 kč. Velmi potěšeni jsme i vstřícností personálu v hotelu Prometheus. Samozřejmostí je možnost parkování přímo u hotelu v ceně pobytu. Vzdálenost k nástupní lanovce cca 100m. 

Dolní Morava

Potěšeni jsme také z velikosti pokojů a vybavením hotelu. Často se na hotely zakoupené přes slevy dočítáme v různých recenzích nepříliš lichotivé informace. O hotelu Prometheus však mohu napsat pouze kladné hodnocení. Snídaně ,které máte v ceně pobytu jistě uspokojí i náročnější klienty. Vše bylo čerstvé, zelenina, pečivo, uzeniny,  a v dostatečném množství po celou dobu snídaně. Rozhodně také doporučuji zakoupení věčeří ve formě rautu za cenu 150 kč. V nabídce bylo vždy z výběru 4 hlavních jídel a mohu říci, že kvalita jídel byla vynikající. Kuchař jistě zaslouží pochvalu za nabídku všech jídel.  Pochválit  také musím i  zázemí wellnes a bazén z vířivkou a hlavně personál provádějící masáže, které jsou v ceně voucheru. Na pobyt v hotelu Prometheu máme tedy pouze dobré vzpomínky a již dnes se těšíme, že se sem ještě jednou na jaře vrátíme.                                                                                                              Stejný pobyt si můžete za zvýhodněnou cenu 2099 kč  zakoupit zde.         Vše dobré navíc korunovalo nádherné slunečné počasí a tak se můžete podívat na fotografie nejen Kralického Sněžníku  zde.

 přeji Vám všem také krásný pobyt v hotelu Prometheus a rád Vám odpovím případné dotazy

vaš Brnolowcost

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 
Používáme technologii cookies ke zkvalitnění poskytování našich služeb. Procházením stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací můžete najít na této stránce.×